Všechny aktuality

ÚSMĚVY 2017 se blíží!!!
Vytvořeno dne: 29.3.2017
Ve Sportovní hale ve Znojmě se ve čtvrtek 27. 4. od 9:00 do 13:00 hod. již po čtvrté uskuteční akce s názvem Úsměvy 2017. Jedná se o setkání lidí s postižením i bez něj.
Akční plán byl vytvořen pro Znojmo jako obec s rozšířenou působností (dále jen "ORP Znojmo") a byl zpracován v rámci procesu Komunitního plánování sociálních služeb Znojemska jako prováděcí dokument ke Střednědobému plánu rozvoje sociálních služeb Znojems
Zapište se někomu do života…
Vytvořeno dne: 6.3.2017
Český národní registr dárců kostní dřeně a Dobrovolnické centrum ADRA Znojmo srdečně zvou na besedu o dárcovství kostní dřeně.
Masopust se blíží!
Vytvořeno dne: 20.2.2017
Dne 28. února 2017 projde městem Znojmem tradiční masopustní průvod Denního stacionáře sv. Damiána.
Buďme v tom spolu!
Vytvořeno dne: 20.2.2017
Na Znojemsku zahájila činnost podpůrná skupina Buďme v tom spolu.
Pět P je sociálně preventivní volnočasový program pro děti postavený na principu dobrovolného vztahu mezi jedním dítětem a jedním dospělým dobrovolníkem.
Klub PHAROS
Vytvořeno dne: 20.2.2017
Klub Pharos sdružuje rodiče s dětmi se zdravotním postižením a jejich přátele.
Věra Sosnarová prožila v krutých podmínkách sibiřského gulagu dlouhých osmnáct let, než se mohla vrátit zpět do vlasti. V pátek 24. února budete mít příležitost poslechnout si téměř neuvěřitelný životní příběh této statečné ženy.
Na programu bude předávání informací z Jihomoravského kraje a další podoba sítě sociálních služeb na Znojemsku.
Pomoc pro Nikolku
Vytvořeno dne: 6.2.2017
Nikolce Fajmonové bylo v pouhých 8 měsících diagnostikováno nádorové onemocnění krve - akutní leukémie.
Znojmo se opět zapojí do celorepublikové akce Národní týden manželství, jehož letošním mottem je RECEPT NA DOBRÉ MANŽELSTVÍ. Při této příležitosti připravilo město Znojmo v únoru dvě akce.
Oblastní charita Znojmo hledá pracovníka na pozici pracovník v sociálních službách pro Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Coolna ve Znojmě.
Uvítáme nové zájemce o dobrovolnictví do našich dobrovolnických programů na Znojemsku. Máte čas hodinu týdně, kterou byste chtěli smysluplně využít? Chtěli byste pomáhat druhým? Máte rádi lidi, rádi si povídáte, jste zodpovědní, spolehliví, empatičtí a zá
TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT 2017
Vytvořeno dne: 18.1.2017
Oblastní charita Znojmo pořádá pro všechny lidi dobré vůle a jako poděkování všem koledníkům, dobrovolníkům i dárcům tříkrálové sbírky 2017 Tříkrálový koncert.
Přijďte na seminář sebeobrany se zkušeným instruktorem Petrem Zahrádeckým. Hlavním cílem je naučit se prevenci proti specifickým útokům a osvojit si správné reakce a obranu při napadení.
TOPlist
Copyright © 2012 - 2024, Komunitní plánování sociálních služeb Znojmo (KPSS) webdesign: FormSoft s.r.o.