Společnost pro ranou péči, z.s.

Forma právní subjektivity zapsaný spolek
IČO 75094924
Adresa Nerudova 7
Brno 60200
Telefon 541 236 743
777 234 134
Email brno@ranapece.cz
Web www.ranapece.cz
Statutární orgán Karla Němcová
Funkce Vedoucí střediska
Činnost organizace
Společnost pro ranou péči, z.s. poskytuje služby rané péče rodinám s dětmi se zrakovým a kombinovaným postižením. Působnost Střediska: všechny okresy Jihomoravského kraje, části kraje Vysočina – okr. Jihlava, Třebíč, Žďár n. Sázavou, Havlíčkův Brod a části Zlínského kraje – okr. Uherské Hradiště, Zlín.
Cílovou skupinu tvoří rodiny s dítětem se zrakovým postižením ve věku od narození do 4 let a kombinovaným postižením ve věku od narození do max. 7 let věku dítěte.
Cílem naší činnosti je poskytovat rodinám zázemí informací, komplex programů a služeb, které umožní minimalizovat následky postižení pro dítě, jeho rodinu i celou komunitu, pomáhají rodičům být kompetentními, nezávislými a zodpovědnými při výchově a stimulaci jejich dětí v raném věku.

Prosazujeme terénní služby, které nevytrhují dítě ani rodinu z jejich přirozeného prostředí a komunity, jako efektivní službu a prevenci ústavní a institucionalizované péče. Tým pracoviště poskytuje služby formou konzultací v klientské rodině (75% služeb je poskytováno v přirozeném prostředí rodiny), ambulantních programů ve Středisku, seminářů a setkávání rodin a formou kurzů pro rodiny.
Služby Telefon E-mail
Středisko rané péče SPRP, pobočka Brno 541 236 743
777 234 134
brno@ranapece.cz
tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF
TOPlist
Copyright © 2012 - 2021, Komunitní plánování sociálních služeb Znojmo (KPSS) webdesign: FormSoft s.r.o.